Dylematy remontujących łazienkę

01/05/2020

Każdy z nas, prędzej czy później, staje przed zadaniem wyremontowania jednego z najważniejszych pomieszczeń w naszych zakwaterowaniach, którym jest Tania Łazienka. Czy to w związku z kupnem nowego lokum, czy podczas budowy domu lub, po prostu, generalnego remontu aktualnego miejsca zamieszkania.

Sprawa mogłaby wydawać się prosta, ale jak się okazuje, nic nie jest tak oczywiste jak się spodziewamy. Zazwyczaj pytanie, na które najtrudniej jest nam odpowiedzieć, brzmi: Wanna czy prysznic?

Schody zaczynają się już w naszej własnej głowie, a problematyka tematu wzrasta do niebotycznej wielkości w momencie gdy zaczniemy analizować go ze swoimi bliskimi.

Mąż kategorycznie żąda prysznica, bo szybko i sprawnie może ochlapać się pod nim przed pracą. Żona chciałaby wannę żeby, po ciężkim dniu pełnym wyzwań, móc spokojnie odpocząć w pachnącej kąpieli z bąbelkami i książką w ręku. Dzieci w sumie same nie wiedzą co by wolały, więc raz wznoszą zachwyty przy słowach o wannie, a raz kiedy mowa o prysznicu... Trzeba wziąć jeszcze pod uwagę psa! Może i ludzkim głosem nie przemówi, ale bez wątpienia, jest pełnym, równouprawnionym członkiem rodziny. Łatwiej mu będzie, ze swoją 60 kilogramową masą wejść pod kabinę niskiego prysznica, niż wskoczyć do jakiejkolwiek wanny, kiedy jego państwo zarządzą mycie.

To zrozumiałe, że zakręci nam się w głowie, ale pamiętajmy o nowoczesności sprzętów w dzisiejszych czasach. Nie tylko mamy wybór pomiędzy wanną a prysznicem, ale również dostęp do wszelkiego co jest pewnym połączeniem obu z nich. Dzięki temu, każdy będzie w stanie znaleźć optymalne rozwiązanie dla całej rodziny.